Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Spor 300 0

Sporting Lizbon, Arda Turan İçin Barcelona’ya Teklif Yaptı

’dan gönderileceği konuşulan ’a çok sürpriz bir takımdan transfer teklifi geldi. Milli Takımı bıraktığını açıklayan futbolcunun 30 milyon Euro’yu bulan bonservis bedeli sebebiyle Katalan ekibi, zor durumda kalırken 30 yaşındaki futbolcunun kiralık olarak takımdan ayrılması gündeme geldi.
’nın yeni teknik direktörü Valverde’nin de yeni sezon planlarında olmadığı belirtilen ’a çok sürpriz bir takımdan transfer teklifi geldi.

TALİPLER ARTTI

30 milyon Euro’yu bulan bonservis bedeli sebebiyle oyuncuyu bonservisiyle almaya yaklaşmayan Avrupa kulüpleri için Katalan ekibine kiralama teklifleri sunuyor. Bu tekliflerden bir tanesi de Portekiz’den.

LİZBON TEKLİFİNİ YAPTI

Pepe’nin Beşiktaş’a transferi için Lizbon’a giden menajer Ahmet Bulut, için de sürpriz bir teklif aldı. Portekiz’in en büyük kulüplerinden biri olan , ’dan gönderileceği konuşulan futbolcuyu kiralık olarak kadrosuna katmak istediğini resmen iletti.
Bulut’un teklifi yetkilileriyle paylaştığı aktarılırken ’ın ’da oynama fikrine soğuk baktığı ifade edildi. ’da kalmak istediğini her fırsatta dile getiren futbolcunun transferine yönelik ilerleyen günlerde daha net gelişmeler olması bekleniyor.
’ın transferiyle ilgilenenler arasında Premier Lig ekibi Arsenal ve Çin kulüplerinin bulunduğu belirtiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.