Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Magazin 398 0

Şeyma Subaşı’nın Etek giymemesinin sebebi Acun’muş!

Son zamanlarda üzerinde olsun magazin haberlerinde olsun adını sıklıkla duyduğumuz kendisi hakkında merak edilenleri anlattı.

Ünlü yapımcı TV8 kanalının sahibi Ilıcalı‘nın sevgilisi ve çocuğunun annesi olan eylül ayında ile dünya evine girecek.

Hakkında merak edilenleri  dergisinden ‘ya röportaj verdi.

O röportajdan bazı başlıklar;

, İstanbul Aydın Üniversitesi’ne ödül almaya geliyor. Biz de Moda tasarım öğrencileri olarak defile kıyafetleri hazırlıyor ve gösteri yapıyoruz. 15 yaşındayken yaptığım bir senelik bir mankenlik deneyimim olduğu için, bu işleri daha iyi biliyorum diye, onlara biraz yön veriyor ve defilede de başı ben çekiyorum. ve ekibi beni orada görüyor ve telefonumu bölüm başkanından istiyorlar. Ve sonra da beni arıyor, yarışmaya davet ediyorlar. Ben başvurmuyorum yani, onlar beni yarışmaya katılmam için çağırıyorlar. Ve iki kere kutu açtıktan sonra da yarışmaya başlıyorum. ’la da orada tanıştım. Sonra da serüvenimiz başladı.

POPÜLARİTENİN BU TARAFI DA VAR

Annem, babam beş vakit namazını kılan, ibadet eden, kendi yağında kavrulan mütevazı insanlar. Benden hiçbir zaman bir şey talep etmediklerini, beklemediklerini de özellikle belirtmek isterim. Evet ailem de çoğu zaman eleştiri oklarına maruz kalıyor ama ’un her zaman söylediği bir şey var, böyle bir popülaritenin bu tarafı da olacak. ‘Herkes seni sevmek zorunda değil. Eğer sen bu kadar açıksan, bu kadar göz önündeysen, bu kadar fotoğraf koyuyorsan eleştirenlerin çıkması da normal’ diyor.

BİRBİRİMİZE ÇOK GÜVENİYORUZ

Hiçbir şekilde ilişkimiz sarsılmaz. O kadar birbirimize açığız ki, o kadar güveniyoruz ki. ’a kadınlar tarafından gelebilecek ilgiyi tahmin edersin. Ama bizim telefonlarımız da hep ortadadır, şifrelerimizi de biliriz, ne zaman arasak telefonlarımızı da açarız. O benim her şeyimi bilir onun her şeyini de ben bilirim.

BAZI KIYAFETLER İÇİN UYARIYOR

Ben bir adım atmadan önce ’a sorarım hemen. Benim için en iyisini düşündüğünü biliyorum. Bana ‘şunu giyme diyorsa, doğrusu odur. etek giymemi pek istemez, rahatsız olur. Yazlık yerlerde bir sıkıntı yok. Arada bazı kıyafetler için uyardığı tabii ki de oluyor. ‘Buna ne gerek var çıkar istersen’ diye. Bazen öf dediğim olsa da onu dinliyorum, kabul ediyorum, hak veriyorum.

ACUN, BABAMLA KONUŞTU

Ailem ilk önce şok oldu tabii. Belki tahmin ediyorlardı, çünkü bizim eve gelip gidiyordu. Beraber akşam yemeklerimiz olurdu. Anlamıyor ve konduramıyordu babam tabii. Annem belki biraz anlıyordu. Babam 1.5 sene sonra gazeteden öğrendi durumu. İlk önce ablamla konuştuk o konuşsun diye, sonra babamla konuştu.

Ben bile ‘Var Mısın Yok Musun?’ yarışmasındaki halimi görünce, nasıl bu kadar değiştim, ben ne oldu da bu hale geldim diyorum açıkçası. “Ama dudağım dışında estetiğim yok. Kaşımı bile aldırmıyorum. diyor ki, ‘çok kilo verdin ve yüzün oturdu.’ Dolgu da yaptırmadım. Ama cildime çok iyi bakıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.