Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 345 0

İzinsiz aldıkları araba az daha ölümlerine sebep oluyordu

Karabük’te babaları uyuduktan sonra anahtarlarını alarak arabasını kaçıran yaşları 16 ve 14 olan ili kardeş, 4 kişilik bir ailenin bulunduğu evin duvarına çarparak durabildiler.

Araç takla attı

Mehmet Baki Demir ve Baha Berke Demir babalarına ait 67 AR 662 plakalı otomobili ebeveynleri uyurken kaçıran kardeşler yaptıkları aşırı hız sonucu Yeşil Mahalle – Kapullu yolu Ahmet Yılmaz caddesi mevkiinde kontrolü kaybederek bir evin duvarına vurarak takla attı.

Ev sahibi fenalık geçirdi

İzinsiz aldıkları arabayla ailenin yaşadığı eve büyük bir gürültüyle çarptılar. Ev sahibi Dursun ve Fatma Yirmibeş çifti evlerine çarpan aracı görünce şoka girdiler. Mahalle sakinleri olaya müdahale etmeye çalışırken ev sahibi Fatma Yirmibeş fenalık geçirdi. Aracın içindeki iki kardeş mahalle sakinleri yardımıyla çıkartılırken gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldılar. Ayrıca gelen başka bir ambulans ile baygınlık geçiren ev sahibi de hastaneye kaldırıldı.


Otomobil çekiciyle kaldırıldı

Kaza sonrasında ev sahibi Dursun Yirmibeş çocuklarını alarak mahalle sakinlerinin evine bıraktı. Büyük bir gürültüyle uyandıklarını ve karşılaştıkları görüntüyle şoka girdiklerini belirti. Eve çarpan araç çekici yardımıyla kaldırılabildi. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.