Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Magazin 531 0

İbo Show ekranlara geri mi dönüyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Huber Köşkü’nde sanat dünyasına verdiği iftara İmparator İbrahim Tatlıses de katıldı.

Herkes takım elbiseli!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasında Emel Sayın, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan gibi ağır konuklarla birlikte oturan Tatlıses, iftar yemeğine pembe bir gömlek giyerek geldi. Herkes takım elbiseli gelirken İbrahim Tatlıses pembe gömleğiyle dikkat çekiyordu.

Ece Erken Instagramda paylaştı! İbo Show yeniden başlıyor!

Tatlıses’in masasına giderek İmparator ile fotoğrafını Instagramda paylaşarak ekledi: “Benim canım o canım… Her programımda yanımda olmuştur, hep desteklemiştir… Allah razı olsun. Bomba gibi geliyor İbrahim Tatlıses”.
Sevenleri yorumlarla meraklarını dile getirirken, İmparator’un “İbo Show” hakkında herhangi bir açıklaması yok.İmparator, yapımcıların 13 milyon TL lik teklifine tek bir şart ile evet diyeceğini açıklamıştı. “Show’u yeniden sunmak için tek şartım İbo-İdo-Dilo” diyerek 2 çocuğuyla birlikte program yapmak istediğini söylemişti. Ece Erken’in paylaşımından anlaşılan yakın zaman “İbo-İdo-Dilo Show” olarak İmparator’u tekrar ekranlarda görebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.