Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 521 0

Emre Belözoğlu: Futbolu Fenerbahçe takımında bırakmak isterim.

4 yıldan sonra takımı tekrar devralan Aykut Kocaman‘ın gelmesile birlikte Fenerbahçe adıyla birlikte anılan en sıcak isim Emre Belözoğlu oldu.

Fenerbahçe’nin eski kaptanı olan Emre Belözoğlu hakkında dönen dedikodulara kendisi yanıt vererek, Fenerbahçe’den kendisine bir teklifin olmadığını ve Medipol Başakşehir’de 2 sezondur top koşturduğunu, onları yüzüstü bırakmamak istediğini ve burada mutlu olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

Son dönemde Fenerbahçe ile ilgili bana çok fazla soru geliyor. Ancak benim bildiğim kadarıyla şu anda bir transfer durumu söz konusu değil. Bana gelen bir teklif de yok. Ben Başakşehir’in futbolcusuyum. Bu kulübün de geleceğe dair çok ciddi planları var. Çok önemli transferler yapılıyor. Onları yüzüstü bırakıp gitmem doğru olmaz. Ancak iki kulüp yönetimi oturur, anlaşır ve son sözü bana bırakırsa, tabii ki gitmek isterim.”

Ben Fenerbahçeliyim

Ben Fenerbahçeliyim. Bunu her yerde söylüyorum. Futbolu Fenerbahçe’de bırakmak benim için büyük mutluluk olur. Ancak bu transferin gerçekleşmesi için önce Allah’ın sonra da Göksel Başkan’ın (Gümüşdağ) izni olması gerekir. Tekrar söylüyorum, Şampiyonlar Ligi’nde oynanacak bir sezon öncesi kulübümü yüzüstü bırakmak bana yakışmaz.”

Kaynak: Sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.