Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 324 0

Dedikodulara Dayanamayan Murat Boz Artık Patladı

Yoldan geçen birine dahi sorsak magazin haberlerinden bildiği için anlatabileceği, dizilerden ve programlardan dolayı neredeyse her gün televizyonlarımıza konuk olduğu için bu kadar yakından tanıdığımız ve ilişkisi herkesin dilinde.

Romantik anlarından tutun tartışmalarına kadar herşeyin konu yapıldığı magazin haberlerinde asılsız yayınlanan onlarca habere “artık dur demenin vakti geldi” der gibi aylardır konuşulan konuya cevap verdi.

Sabah yazarı ’e derdini anlatan herşeyi anlattı: “Ayşeciğim seni yazından dolayı aradım. Bir kere yazılan her şey yüzde 100 yalan. Seni arama nedenim Aslı. Onu çok seviyorum ve ona değer veriyorum. Çıkan haberler Aslı’yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi öyle ‘cool’ ya da ‘geniş’ bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay gerçek olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez. Aldatma gibi bir durum yok; üzerine basa basa söylüyorum. Böyle bi’ şey zaten mümkün değil. Evet o dönem Aslı’yla ayrıydık ama konuşuyor ve haberleşiyorduk. Her ilişkide olabilecek bir dönem. Bizim ilişkimize herkes dahil olunca inan daha da zorlaşıyor. O gece Eser’in evinde 35-40 kişi vardı. Zaten o kızları da tanımıyordum. Biz hep Eser’e gider, arkadaş grubumuzla Playstation oynar, müzik dinleriz. Her şey kontrolüm dışında gelişti. Eser’in de suçu yok. Zaten ortada bir olay da yok. Elde olan, sadece kapıdaki arabamın fotoğrafı. Benim başkalarıyla aynı ortamda olmam, Aslı’yı aldattığım anlamına gelmez. Sadece en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden, ki aslında yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı’yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları. Şunu bil ki; Aslı geniş biri değil, öyle bi’ şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.