Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 706 0

Banu Alkan yaşı ortaya çıktı!

Müzisyen geçtiğimiz sene Survivor yarışmacılarından olan Yılmaz Morgül’ün 1982 doğumlu olduğunu iddia ettiğinde gerçek yaşını bir fotoğraf ile ortaya çıkartarak magazin basınında olay yaratmıştı. Şimdi ise Instagram hesabında ’ın gerçek yaşı ile ilgili bulunduğu paylaşım olay oldu.

Survivor’da yarışmacı olan ’ü ifşa ettikten sonra “” adlı programda yer alan ’ın yaş konusundaki tartışmaları hakkında yine Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak son noktayı koyan , o paylaşımın altında şu yorumda bulundu:
isimli programda Bülent Ersoy, ’ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında ’la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. rahmetli Oya Aydoğan’dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor.”
’ın paylaşımı ile ’ın 1 Nisan 1958 doğumlu olduğu kesinleşti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.