Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 804 0

Banu Alkan yaşı ortaya çıktı!

Müzisyen Onur Akay geçtiğimiz sene Survivor yarışmacılarından olan Yılmaz Morgül’ün 1982 doğumlu olduğunu iddia ettiğinde gerçek yaşını bir fotoğraf ile ortaya çıkartarak magazin basınında olay yaratmıştı. Şimdi ise Instagram hesabında Banu Alkan’ın gerçek yaşı ile ilgili bulunduğu paylaşım olay oldu.

Survivor’da yarışmacı olan Yılmaz Morgül’ü ifşa ettikten sonra “Dünya Güzellerim” adlı programda yer alan Banu Alkan’ın yaş konusundaki tartışmaları hakkında yine Instagram hesabından fotoğraf paylaşarak son noktayı koyan Onur Akay, o paylaşımın altında şu yorumda bulundu:
Dünya Güzellerim isimli programda Bülent Ersoy, Banu Alkan’ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan’la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik. Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan’dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor.”
Onur Akay’ın paylaşımı ile Banu Alkan’ın 1 Nisan 1958 doğumlu olduğu kesinleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.