Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
amerika’nin-avrupa-seyahat-kisitlamasi-kalkacak-mi
Güncel 64 0

Amerika’nın Avrupa Seyahat Kısıtlaması Kalkacak mı?

Beyaz Saray’da düzenlenen bir toplantıda Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany Amerika’nın Avrupa seyahat kısıtlaması kalkacak mı sorusunu cevapladı. McEnany bu soruya “Trump’ın Avrupa’ya seyahat kısıtlamasını kaldırma planı yok” şeklinde cevap verdi.

Kayleigh McEnany, Beyaz Saray’da düzenlenen basın toplantısında sorulan bir soru üzerine “Başkan Trump, bu ülkelerdeki virüs verilerini takip ediyor ve şu anda seyahat kısıtlamalarını kaldırma gibi bir planı yok. Ancak bu, günün sonunda, Trump’ın verilere ve Amerikan halkının sağlığına göre vereceği bir karar.” dedi.

‘’Trump Kesinlikle Antifaşist’’

Toplantının devamında ırkçılık ile ilgili sorulan bir soruya da “Trump kesinlikle antifaşist. Ancak Trump aynı zamanda hukuksuzluğa ve anarşiye de karşı. Trump, sokaklarımızda yaşananlara karşı.” Şeklinde yanıt verdi.

Toplantıda bulunan bir gazeteci Trump’ın kabinesindeki birçok kişiye karşı olumsuz tavır almasını ve onlarla yolunu ayırmasını örnek göstererek “Trump neden böyle kişileri yönetime almaya devam ediyor?” şeklinde bir soru sordu. McEnany bu soruya şu şekilde yanıt verdi: “Trump, yönetiminde dengeleyici bakış açılarını seviyor. Bu sabah kendisiyle John Bolton hakkında konuştum ve ‘Benim tam tersim düşünen insanları görmek istiyorum’ dedi. Başkan Abraham Lincoln’ün yönetiminde gördüğümüz gibi Trump da kendi yönetiminde bir rakip ekip olmasını seviyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.